Crowdloans vyberajú 400 miliónov dolárov pre spoločnosť Acala

Metodika finančnej decentralizácie V čase písania tejto správy Acala oznámila, že získaním 8,5 milióna DOT (v čase publikovania) vygenerovala 451,8 milióna dolárov od viac ako 53 000 účastníkov. Podobne sa očakáva, že protokol vyhrá aj prvú aukciu parachainov Polkadot.

Prvýkrát je technika získavania finančných prostriedkov Acala crowdloan, čo znamená, že bude musieť splatiť “krypto dlh”, o ktorý sa usilovala od investorov.

Sieť Polkadot získala svoj prvý parachain v piatok. Vlastné blockchainy, ktoré možno pripojiť do hlavného blockchainu, sa nazývajú parachainy. Jedinečnou vlastnosťou Polkadotu je jeho formát správ Cross-Consensus. ” Vďaka tejto funkcii by si parachainy mohli vymieňať aktíva a vykonávať inteligentné zmluvy. Na tejto technológii je potrebné ešte veľa pracovať.

Počas crowdloan zákazníci vkladajú svoje DOT do digitálneho trezoru a po debute platformy získajú dva druhy tokenov. Prvým je token Acala (ACA), ktorý by sa používal na transakčné poplatky, stávkovanie, odmeňovanie uzlov a údržbu protokolu. Na začiatku existencie tokenu bude vyrobená jedna miliarda úžitkových tokenov.

Cypher Mind HQ

Token Liquid Crowdloan DOT je ďalšou odmenou, ktorú investori dostanú (lcDOT). V crowdloane každý lcDot symbolizuje podkladový DOT. Acara USD (aUSD) je natívny stablecoin siete a používatelia môžu lcDOT použiť ako zábezpeku na jeho razenie. V priebehu nasledujúcich dvoch rokov lcDOT umožní používateľom odomknúť ich uzamknuté DOT.

Tvorcovia Acala vytvorili začiatkom tohto roka testovaciu sieť a nechali si od spoločnosti Trail of Bits vykonať hodnotenie bezpečnosti. Podľa hodnotenia auditu Trail of Bits chýbala dokumentácia a rozvinuté funkcie projektu. Ekonomický audit projektu v súčasnosti pokračuje. V rámci príprav na debut Polkadotu na parachain sa trhová hodnota tokenu vyšplhala na nové maximum.

Author: Michael Ellis

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja