Výbery z kryptoburzy Binance sú už bežné

Z dôvodu “obrovského množstva nevyplnených údajov” hlavná burza kryptomien Binance od pondelkového rána pozastavila všetky výbery transakcií na svojej stránke. Pred obnovením funkčnosti generálny riaditeľ Changpeng Zhao ubezpečil všetkých používateľov, že ich peniaze sú v bezpečí.

Táto správa bola zverejnená na oficiálnej stránke platformy na Twitteri v príspevku, v ktorom sa uvádza:

Len 20 minút po tom, čo informovala používateľov, že výbery boli po prvom zastavení obnovené, spoločnosť Binance náhle zmenila názor. Spoločnosť sa ospravedlnila svojej celosvetovej klientele za nepríjemnosti a informovala, že všetky ďalšie informácie budú zverejnené vo vlákne.

Väčšina ľudí na Twitteri zaujala v reakcii na kontroverziu ľahkovážny postoj a v tweete vyhlásila, že “všetky peniaze sú SAFU”, čo je termín, ktorý používa generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao na označenie bezpečných finančných aktív. Správa získala približne 4 500 lajkov a 975 komentárov.

Cypher Mind HQ

Firma uviedla, že “výbery kryptomien boli obnovené” o 9:48 východného času.

V tomto roku spoločnosť Binance prejavila veľkú snahu o rast svojej siete, najmä jej decentralizovanej platformy aplikačnej infraštruktúry Binance Smart Chain.

V polovici októbra bol spustený fond v hodnote 1 miliardy USD, ktorý má pomôcť podporiť rast ekosystému. Polovica z tejto hotovosti by mala ísť na podporu iniciatív, ako je výstavba metaversa, virtuálna realita a umelá inteligencia, okrem iných odvetví webu 3.0.

By Primakov-shutterstock.com

Author: Michael Ellis

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja